Dziewięciu ósmoklasistów z naszej szkoły 19 września uczestniczyło  w pierwszym spotkaniu na Uniwersytecie Ekonomicznym w ramach Projektu MATma2 realizowanego przez Firmę Edukacyjno-Wydawniczą ELITMAT we współpracy z Fundacją Empiria i Wiedza powołaną przy Banku Gospodarstwa Krajowego.

W ramach Projektu MATma2 uczniowie będą uczestniczyć w kursie online przygotowującym ich do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia z uczniami będzie prowadził nauczyciel matematyki z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Pro Futuro – Robert Baca. Dzisiejsze spotkanie jest spotkaniem organizacyjnym podczas którego uczniowie pierwszy raz będą logowali się na platformę oraz zapoznają się z prowadzącym zajęcia.

W projekcie bierze udział 900 tegorocznych ósmoklasistów z 6 województw:
Koordynatorką projektu w naszej szkole jest p. Edyta Wetherall