Celem Rady Rodziców jest działanie na rzecz  opiekuńczej i wychowawczej funkcji szkoły. Rada Rodziców wspiera wiele przedsięwzięć organizacyjnych, gromadzi fundusze oraz uczestniczy w realizacji ważnych zadań szkoły.

Przewodniczącą Rady Rodziców na rok szkolny 2023/24 jest Pani Agnieszka Kojs

Wysokość składki na Radę Rodziców na rok szkolny 2023/2024 wynosi 50 zł od rodziny
Wpłaty można dokonywać na konto Rady Rodziców:
              Szkoła Podstawowa nr 2 w Sobótce
              Bank Spółdzielczy Kąty Wrocławskie
o numerze 39 9574 1015 3003 0209 9022 0001
W tytule wpłat należy wpisać Imię i nazwisko dziecka, klasę oraz składka na RR

Szanowni Państwo, w tym roku zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie w firmie Compensa TU SA. Za wybraniem tego Towarzystwa przede wszystkim przemówiło to, że nasze dzieci są ubezpieczone nie tylko w szkole, ale poza nią i w trakcie zajęć dodatkowych.

Polisa obejmuje okres od 01-10-2023 do 30-09-2024

Termin płatności to 31-10-2023

Mamy możliwość wyboru ubezpieczenia spośród 3 wariantów ubezpieczenia, każdy może sobie wybrać dowolny wariant. Tutaj szczegółowy wykaz wariantów

• pierwszy wariant to koszt 43 zł
  • drugi wariant to 58 zł
  • trzeci wariant to 78 zł

Co należy zrobić, aby opłacić składkę

1) wchodzimy na stronę www.szkola.compensa.pl

2) wprowadzamy hasło dla naszej szkoły jest to 199081

3) podajemy liczbę osób, jaką chcemy ubezpieczyć (bo UWAGA można ubezpieczyć nie tylko dziecko które chodzi do naszej szkoły ale również pozostałe swoje dzieci)

4) wybieramy wariant w jakim ubezpieczamy dziecko (jeden z trzech zaproponowanych naszej szkole i wydaje mi się najkorzystniejszy, zachęcam do zalogowania i poczytania co obejmuje każdy z wariantów)

5) w kolejnym kroku podajemy swoje dane jako osoby ubezpieczającej i dane dzieci które ubezpieczamy

6) po uzupełnieniu danych dziecka klikamy dodaj osobę

7) przechodzimy do wyrażenia albo nie zgód marketingowych itd

8) następnie płatność przez bank

Dodatkowo przez dzieci zostanie Państwu przekazane oświadczenie, potwierdzające chęć skorzystania z ubezpieczania. Proszę by osoby, które zdecydują się na ubezpieczenie swoich pociech, wypełniły to oświadczenie i dostarczyły Wychowawcy lub do sekretariatu szkoły.

Warunki ubezpieczenia