OBÓZ ZIMOWY W PORONINIE                                                                                                                     

termin turnusu:  05.02 – 12.02.2022

ilość uczestników max.  – 35 osób

cena 1450 zł

Poronin – lubiana wśród turystów, malownicza wieś wypoczynkowa oddalona zaledwie 6 km od Zakopanego. To atrakcyjne miejsce na wypoczynek nie tylko latem ale także zimą. Panuje tu spokojna atmosfera, a mieszkańcy przykładają dużą wagę do przestrzegania dawnych obyczajów i tradycji. Zimą, entuzjaści „białego szaleństwa” docenią zaśnieżone stoki wokół Poronina – Suche, odpowiednie zarówno dla  doświadczonych narciarzy jak i początkujących.                                                                                                     

Ośrodek Wypoczynkowy „Jędrol” położony jest w sąsiedztwie lasu i potoku. W odległości 100 metrów znajduje się wyciąg narciarski należący do Ośrodka, o długości 450 m ,dośnieżany, oświetlony wraz  gastronomią. Zakwaterowanie w pokojach 3,4,5,6 osobowych z łazienkami i TV. Do dyspozycji uczestników zimowiska przygotowano świetlicę rekeracyjną, salę dyskotekową, kryty basen.

Cena obejmuje:
   Transport autobusem klasy turystycznej na trasie Wrocław – Poronin, ubezpieczenie NNW  na kwotę 15 tys. zł .Składkę TFG.
Zakwaterowanie w pokojach  3,4,5,6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV – dostęp do Wi-Fi

Wyżywienie trzy pełne posiłki dziennie oraz podwieczorek

Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorskiej 

 w programie :
 
Nauka narciarstwa od podstaw z możliwością doskonalenia umiejętności pod okiem instruktorów-nauczycieli. Zajęcia szkoleniowe  odbywać się będą w położonej w uroczym zakątku Podhala stacji narciarskiej „Jędrol” , dla początkujących oraz na stokach stacji narciarskiej  „Suche Ski” dla zaawansowanych – gwarantujemy 6 dni szkolenia narciarskiego.

Zajęcia rekreacyjne  na basenie w Domu Wczasowym „Jędrol ”

Wycieczki piesze propagujące, zdrowy styl życia, rozwijające zainteresowania turystyczno – krajoznawcze.

Imprezy KO, zajęcia integracyjne, konkursy rzeźby w śniegu, plastyczne, piosenki indywidualnej, konkurs tańca, animacje, dyskoteki i wiele innych atrakcji, dyplomy i słodkie nagrody na koniec turnusu.

Wycieczka autokarowa:
 
Spod Ośrodka autokarem udajemy się do XVII wiecznej miejscowości Ząb, najwyżej położonej miejscowości w Polsce (1013 m n.p.m.).Następnie udamy się szlakiem w kierunku do Gubałówki i Hali Szymoszkowej . Zjazd koleją linową. Spacerkiem na Krupówki. W drodze powrotnej wizyta w gorących Termach w Bukowinie Tatrzańskiej 2,5 godzinny pobyt w kompleksie basenów geotermalnych.

Ważne informacje !

Zgłoszenie udziału w zimowisku oraz warunki płatności: 

Wpłata zaliczki 300 zł stanowi podstawę rezerwacji miejsca.

Do 05 listopada 2021 wpłata zaliczki – 500 zł

Do 05 stycznia 2022 wpłacamy całość należności – 650 zł

Dane dziecka przesyłamy e – mailem podając: imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL, adres zam. oraz tel. kontaktowy rodziców

na e-mail :mariuszjagielski@almarcamp.pl

 Wpłat dokonujemy na konto:

 ALMARCAMP Mariusz Jagielski  nr. 04 1140 2004 0000 3602 4707 3062 

Wszystkie wpłaty objęte są gwarancją TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)

Cena zimowiska nie obejmuje wypożyczenia sprzętu narciarskiego oraz karnetów narciarskich! – Przypominamy o zapewnieniu dzieciom środków na zakup karnetów.

Istnieje możliwość wypożyczenia kompletu narciarskiego na miejscu w ośrodku.

Bagaż: 1 para nart [najlepiej w pokrowcu], torba na buty, 1 szt. bagażu głównego [max. 20 kg]

Dokumentacja wyjazdowa – do pobrania na stronie internetowej www.almarcamp.pl w zakładce zima. Dokumenty prosimy dostarczyć najpóźniej w dniu wyjazdu podczas odprawy.

Lekarstwa – w przypadku stałych schorzeń wymagających systematycznego zażywania leków: uczestnik zobowiązany jest do posiadania własnych lekarstw. Dotyczy to również cierpiących na chorobę lokomocyjną. W przypadku koniecznej konsultacji medycznej na miejscu oraz przepisania lekarstw przez lekarza, rodzic pokrywa koszt recepty.

ALMARCAMP Mariusz Jagielski
52-234 Wrocław, ul. Klasztorna 54/13
tel.0502 451 336 e – mail : mariuszjagielski@yahoo.ca
Zaświadczenie w zakresie organizowania imprez turystycznych nr 218/44/02/2002

www.almarcamp.pl

AlmarCamp szanuje Twoją prywatność. Ochrona prywatności Użytkowników jest niezwykle dla nas ważna. Zaufanie Użytkowników jest dla nas jedną z kluczowych wartości. Ma to zastosowanie również do przetwarzania danych Użytkownika w trakcie odwiedzania przez Państwa naszej witryny. 

http://almarcamp.pl/polityka-prywatnosci/