Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Sobótka

W związku z wejściem w życie ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych uprzejmie informuję, że Gmina Sobótka przystąpiła do programu dystrybucji węgla

Jestem zdeterminowany, by w tym trudnym czasie dołożyć wszelkich starań, aby umożliwić naszym Mieszkańcom zakup węgla po preferencyjnej cenie. Pracujemy nad szczegółowymi rozwiązaniami, związanymi z logistyką całego przedsięwzięcia, żeby jak najszybciej przystąpić do realizacji zamówień naszych Mieszkańców. Sprzedaż węgla będzie prowadzona za pośrednictwem trzech składów z terenu Gminy Sobótka

Niezależnie od powyższego, chcąc maksymalnie usprawnić proces dystrybucji węgla, od najbliższego poniedziałku 14 listopada 2022 roku zapraszam naszych Mieszkańców do składania wniosków o zakup węgla na preferencyjnych warunkach. Stosowny formularz do pobrania znajdują się na stronie internetowej Gminy Sobótka lub w siedzibie Urzędu

Przypominam jednocześnie, że w terminie do 31 grudnia 2022 roku uprawnieni Mieszkańcy naszej Gminy mogą skorzystać z możliwości zakupu maksymalnie 1,5 tony węgla w cenie nie wyższej niż 2000 za tonę

                                                                                      Burmistrz 

                                                                                  Mirosław Jarosz 

wniosek o zakup-preferencyjny-wegla-kamiennego-dla-gospodarstwa-domowego + klauzula

Instrukcja