Na stadionie miejskim w Sobótce odbyły się Gminne Zawody w Piłce Nożnej. Reprezentacją naszej szkoły byli uczniowie klas 4-6, 7-8 oraz dziewczęta z klas 4-8. Chłopcy zajęli miejsce III. (4-6) oraz miejsce IV. (7-8). Dziewczęta zajęły miejsce III. Gratulujemy!