W naszej szkole nie może być nudno! 26 października Samorząd Uczniowski zorganizował
dyskotekę halloweenową. Bal trwał cały dzień, z podziałem na klasy, żeby wszyscy uczniowie mogli nacieszyć się nim i swobodnie poszaleć, potańczyć przy ulubionych hitach. Wspólne zabawy i liczne konkursy (z nagrodami) zapewniały wesołą atmosferę… jednak w pomarańczowo-czarnej, nieco mrocznej scenerii, wśród pajęczyn i pająków, czarnych kotów i nietoperzy… w półmroku spotkać można było straszne osobliwości! Straszydła, duchy, wiedźmy, kościotrupy, potwory, a także dynie i znane z filmów postacie wirowały w tańcu. Mrok rozjaśniały białe aniołki, bo i w roli aniołka lub świętego można było się zaprezentować. W związku z tym, przed wejściem na salę czekała niespodzianka – Stacja Niebo, gdzie w drobnych konkursach wiedzy można było zdobyć słodką nagrodę. I tam nie zabrakło naszych uczniów, kolejka nie kończyła się!